9 видів
наклейок

Обери свій розділ

Замовити друк наклейок Київ
/ 03

Стікери

будь-яких форм та розмірів

Замовити виготовлення стікерів Київ
/ 03

наклейки
oracal

Друк / порізка наклейок
ПВХ-плівка Oracal

Ціни наклейок з оракалу, друк на оракалі Київ
/ 03

друк наклейок в деталях

Друк наклейок на папері чи плівці?
Яка яскравість, чіткість, прозорість, водостійкість...
Дивіться відеоогляд!

Також дивіться:

Способи друку наклейок / стікерів

Щоб замовити наклейки, Вам доведеться зробити вибір між плівкою та папером. Які підводні камені криються під цим нехитрим вибором?

Наклейки з плівки (наклейки з оракалу) - водостійкі, більш міцні на розрив через еластичність плівки, можуть бути досить великими (друк на оракалі в друкарні РАЗ виробляється на рулонах шириною 1-1,2 м і довжиною до 30 м на екосольвентному плоттері Mimaki JV 160).

Широкоформатний друк наклейок

Друк наклейок на плівці, при найвищій якості друку в 1440 dpi, буде менш чітким, ніж друк на папері (цифровим способом на ЦДМ Xerox® Versant 180 Production Press та ЦДМ Xerox® Color C70). Друк на плівці з роздільною здатністю 720 dpi - зовсім не призначений для друку дрібних елементів, такий друк підійде для великих текстів / зображень, що проглядаються з відстані більше 1 м.

Наклейки із самоклеючого паперу розмокатимуть при тривалому зіткненні з водою, але фарба на наклейках - не попливе.
Тексти та ілюстрації надруковані на папері матимуть найвищу чіткість. Перешкодити Вам прочитати дрібний текст може хіба гострота зору, але не розмитість друку.

Папір для наклейок має шар крейди, гладкий, приємний, матовий або напівглянсовий (залежно від виробника), замовлені наклейки видаються комплектами в листах 320 х 450 мм.

Цифровий друк наклейок

Наклейку з паперу складно зняти повністю, добре приклеєна наклейка не відклеїться просто, вона обов'язково порветься. Тому саме паперові наклейки використовують нотаріуси (конгрівки), служби охорони та правоохоронні органи при опечатуванні приміщень/документів/обладнання..


Наклейки з оракалу

Наклейки з оракалу особливі тим, що при їх виготовленні рідко використовується друк.

Самоклеючі ПВХ-плівки Oracal (Оракал) вже мають колір, палітра досить широка і дуже зручно знайти готовий варіант, красивий і однорідний, не друкувати кольором на білому оракалі, а порізати необхідними фігурами/текстами вже готовий заводський колір.

Такі наклейки з оракалу активно використовуються для оформлення магазинів, торгових майданчиків, інтер'єру, брендування авто, виготовлення рекламних табличок та вивісок, графіків роботи, нанесення номерних знаків на човни, яхти, катери, гідроцикли та інший водний транспорт..

Виготовлення та використання
наліпок з оракалу

Порізка наклейок після друку

Наліпок стає все більше в нашому житті. Всі ми бачили наклейки круглі, прямокутні, трикутні, ромбом, овалом та інших, звивистих хитромудрих форм.

Друкарня РАЗ порізку круглих і фігурних наклейок здійснює за допомогою ріжучих плотерів Summa Cut D120 (їх у нас 2).

Печать наклеек стикеров на заказ Киев

Фігурні, круглі, закруглені стікери - це цифровий друк на папері або екосольвентний друк на плівці з плотерною порізкою (з подальшим прорізанням верхнього шару матеріалу).

Плоттерна порізка стікерів досить точна (прицільна), її похибка становить трохи більше 1 мм. Вона красива і презентабельна. Більшість замовників, із задоволенням, вибрали б закруглені краї етикетки прямими, якби не різниця в ціні. Плоттером можна порізати як великі наклейки, до 1,2 м завширшки і хоч 30 м завдовжки, так і найменші стікери, наприклад 5х5 мм.

Плоттерна порізка незамінна для стікерпаків, фігурних наклейок на продукцію / упаковку / пакети, круглих наклейок з логотипом, конгрівок нотаріусів та всіх абсолютно наклейок з оракалу - наклейок на стіни, вітрини, двері, автомобілі, човни...

Наклейки з оракалу ріжуться тільки способом плотерної порізки.

Недоліком плоттерної порізки наклейок варто вважати не високу продуктивність, так як кожна наклейка ріжеться окремо, по черзі, що займає куди більше часу, ніж стопкова гільйотинна порізка.

Ось ми й підійшли до іншого виду порізки – гільйотинної.

Печать стикеров в типографии РАЗ в Киеве

Гільотинна порізка більш швидка і дуже поширена в Києві (гільйотинну порізку здійснюють практично всі типографії та копіцентри Києва)..

Гільотинна порізка стікерів не дорога і оперативна, але вона не завжди застосовна, тому що крім прямокутності має ще 2 істотні недоліки: вона не підходить для маленьких наклейок, де одна зі сторін менше 5 см і вона не підходить для великих наклейок, таких як наприклад рекламні наклейки на вітрини магазинів або інтер'єрні наклейки на стіни будинків та офісів.

Гільотинна порізка іноді застосовується спільно з плотерною, як на фото вище, при виготовленні стікерпаків.

Як наклеїти наклейку з оракалу?

Ви отримали наклейку із оракалу, яку замовили на raz.com.ua. Залишилося зовсім небагато – «просто» наклеїти її 😊. І тепер постало питання – як це зробити? Ми спробуємо доступно описати цей процес, а Ви, зі свого боку, уважно ознайомтеся з інструкцією, наберіться трохи терпіння та гарного настрою і у Вас обов'язково все вийде!

Підготовка для поклейки:

Підготувати кілька інструментів, які допоможуть Вам у процесі наклеювання, а саме:

 1. миючий засіб;
 2. суха ганчірка (бажано натуральна тканина, що не залишає ворсинок);
 3. пластиковий ракель (підійде будь-яка пластикова картка, яку не шкода);
 4. малярна стрічка (необхідно зовсім небагато);
 5. рулетка чи лінійка;
 6. ножиці;

Підготувати та очистити місце для наклеювання:

 1. мокрою ганчіркою з миючим засобом ретельно вимийте поверхню, щоб не залишилося жодних слідів пилу, бруду, волосся, жиру тощо.;
 2. змийте залишки миючого засобу;
 3. насухо протріть сухою ганчіркою місце поклейки;
  * Якщо ви ретельно виконали ці три пункти, то знежирювати поверхню не обов'язково)
 4. розташуйте всі інструменти та наклейку біля місця поклейки, щоб вони знаходилися на відстані витягнутої руки.

Приклад поклейки графіка роботи на скло

Поклейка наклейки з Оракалу:

Після підготовки все готове до роботи і Вам залишилося лише наклеїти Вашу наклейку, робимо це послідовно:

 1. Візьміть ракель або пластикову картку і з певним зусиллям пропрасуйте наклейку з паперової підкладки.
 2. Рулеткою або лінійкою виміряйте правильне розташування наклейки.
 3. Прикладіть наклейку до поверхні у виміряному місці та нанесіть шматочки малярної стрічки у нижній та верхній частині наклейки.
 4. Відійдіть на кілька кроків/метрів і візуально перевірте рівність/симетрію майбутнього приклеювання. Якщо щось не так - просто повторіть останні 3 пункти (з цим включно).
 5. Закріпіть на краях наклейку малярною стрічкою, бажано по кілька шматків на бік.
 6. Відклейте верхній шматок малярної стрічки від наклейки та скла.
 7. Відокремте частину паперової підкладки від прозорої монтажної плівки. Відокремлюючи підкладку дотримуйтесь кута в 180 градусів. У разі відокремлення частин наклейки - допомагайте їм відокремиться голкою, важливо не допустити розривів плівки. Далі ножицями відріжте смужку підкладки таким чином, щоб лінія різання не припадала на елементи самої наклейки.
 8. Приклейте верхню частину наклейки, що залишилася без підкладки, до скла
  *(на цьому етапі головне не поспішати і спокійно та поступово виконувати рухи, які будуть описані нижче).
 9. Візьміть в одну руку ракель або пластикову картку, а іншою рукою необхідно "залізти" під наклейку та взятися за центр підкладки. Не поспішаючи тягнути її під кутом близько 45 градусів на себе, вниз, при цьому звільнятиметься плівка для нанесення.
  Дуже ретельно слідкуйте, щоб усі вирізані елементи залишалися на монтажній плівці. Якщо один із елементів залишився на підкладці – акуратно поверніть підкладку назад та притискаючи пальцем «допоможіть» повернути її на монтажну плівку.
  Відтягнувши підкладку на невелику відстань, протягніть ракелем або пластиковою карткою із центру вліво та вправо по верху наклейки. Таким чином, Ви зафіксуєте наклейку на поверхні.
 10. Продовжуйте поступово знімати підкладку з наклейки, паралельно постійно "проходячи" і притискаючи наклейку, що звільнилася від підкладки, в різні боки, ракелем або пластиковою карткою, поки вся наклейка не буде на поверхні.
 11. Тепер необхідно відклеїти монтажну плівку з поверхні та наклейки. Робіть це під гострим кутом, не кваплячись і стежачи, щоб усі елементи наклейки залишилися на поверхні.
 12. "Пройдіться" пальцями по елементах, які з якихось причин не приклеїлися на всю свою площу, якщо такі є, і притисніть їх до поверхні.
  *(Після наклеювання не мити поверхню миючими засобами 7-10 днів).

На цьому все, Ви приклеїли Вашу наклейку, Ви – молодець 😊

Як ми клеїли інтер'єрну наклейку "ДЕРЕВО" в офісі